حساب کاربری
کاربران سایت موظف به تکمیل حساب کاربری با اطلاعات صحیح میباشند . از آنجایی که ارسال محصولات از طریق سیستم پستی صورت میگیرد لازم است آدرس پستی دقیق، به همراه کد پستی و شماره همراه حتما به صورت صحیح و کامل در سایت ثبت گردد.
مسولیت اشتباه در ثبت اطلاعات متوجه کاربر خواهد بود.

ارسال محصولات
ارسال کلیه محصولات ( بجز محصولات دانلودی که پس از پرداخت وجه قابل دریافت هستند ) از طریق سیستم پستی و به صورت پست پیشتاز یا سفارشی ( با انتخاب خریدار) صورت میگیرد . محصول خریداری شده حداکثر دو روز پس از ثبت سفارش و پرداخت وجه توسط خریدار، تحویل پست میگردد.
پس از ارسال کالا ، کد رهگیری به ایمیل خریدار که در سایت ثبت شده است ارسال خواهد شد . خریدار میتواند در هر زمان با مراجع به سایت www.post.ir قسمت رهگیری مرسولات پستی، از موقعیت بسته خود مطلع شود.
درصورتی که بسته خریدار به علت عدم حضور در آدرس اعلام شده و یا اشتباه در اعلام آدرس از طرف خریدار مرجوع گردد، خریدار موظف به پرداخت هزینه ارسال مجدد میباشد.

قوانین مرجوع کردن کالا
درصورتی که خریدار تمایل به مرجوع نمودن کالایی داشته باشد، درخواست خود را با ذکر علت اعلام میدارد . درصورت تایید مرجوع کردن کالا، خریدار موظف است کالا را در بسته بندی مناسب مرجوع نماید . پس از دریافت کالا و مطابقت با نمونه ارسالی، فقط وجه کالا به خریدار ( با مشخصات کاربری ثبت شده در سایت ) مرجوع خواهد شد ( هزینه پستی مرجوع نمی گردد وهزینه پست مرجوع کردن کالا بر عهده خریدار می باشد) .
توجه :
با توجه به اینکه عدم استفاده از محصولات دانلودی قابل تشخیص نیست ، لذا محصولات دانلودی قابلیت مرجوع کردن ندارند و مبلغ پرداخت شده تحت هیچ شرایطی مرجوع نمیگردد .

حساب کاربری
اطلاعات حساب کاربری از طریق گزینه صفحه من قابل مشاهده خواهد بود . کلیه فعالیت های هر کاربر در این صفحه قابل مشاهده میباشد .
با توجه به این که کلیه تراکنش های مالی و … بر اساس مشخصات ثبت شده در سایت صورت می پذیرد لذا کاربران موظف هستند از مشخصات حقیقی خود استفاده نمایند .
کلیه کاربران موافقت می نمایند که در صورت مشخص شدن اینکه مشخصات یک کاربر حقیقی نیست ، مدیران سایت مجاز هستند آن کاربر را بدون اطلاع قبلی غیر فعال نمایند.
کلیه کاربران متعهد هستند که در صورت خرید محصولات دانلودی فقط خودشان از آن استفاده نمایند و حق کپی یا تکثیر و یا فروش و یا هدیه و … آن به هر صورتی اعم از الکترونیکی و یا کاغذی و … ندارند و در صورتی که به هر شکلی تشخیص داده شود که کاربری نسبت به تکثیر محصولات اقدام نموده ، علاوه بر اینکه موجب ضمان میگردد ، حساب کاربری او بدون اطلاع قبلی غیر فعال میگردد .

خرید و پرداخت
وجه محصولات هنگام خرید از طریق درگاه پرداخت اینترنتی پرداخت میگردد اما سایر تراکنش های مالی ( به عنوان مثال مرجوع کردن کالا و … ) از طریق کارت به کارت کردن صورت خواهد گرفت .

در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر ، لطفا با ما در تماس باشید